СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР

Сервісний центр "Герук і К" - експерт на ринку "автоклімату". СТО спеціалізується на наданні повного спектру послуг з діагностики, обслуговування та ремонту кліматичних систем на всіх видах транспорту. Є сертифікованим центром із встановлення, гарантійного та післягарантійного технічного обслуговування продукції ТМ Eberspacher, Webasto, Spheros, Belief, Planar, Thermal Master.

Ми гарантуємо оперативність, точність та якість виконуваних робіт. На встановлене кліматичне обладнання надаємо гарантію. Багаторічний досвід роботи та технічна база знань наших фахівців забезпечують надійність та якість монтажу кліматичних систем. Одна з конкурентних переваг нашого центру – багатий досвід вироблених установок та сервісу кліматичного обладнання. Це дозволяє виконувати найскладніші роботи та знаходити правильні технічні рішення щодо обігріву, охолодження та вентиляції транспортних засобів. Ми маємо унікальне діагностичне обладнання та підтримуємо великий склад оригінальних запасних частин та комплектуючих для оперативного ремонту кліматичних систем усіх типів автомобілів.

Протягом усієї нашої багаторічної роботи ми прагнемо підтримувати статус надійного партнера, на якого завжди можна покластися. Понад 300 організацій із різних регіонів стали нашими постійними клієнтами. Нині ми щорічно обслуговуємо понад 3500 одиниць техніки. Нам довіряють! Нас радять! І як результат – на сервісний центр компанії їдуть автомобілі останніх марок з усіх куточків України, щоб отримати професійний сервіс будь-якої складності.

Записатися на обслуговування або отримати консультацію технічного фахівця можна за телефонами, що вказані в контактах, або через форму на сайті.

Опалювачі

Опалювачі Детальніше

Кондиціонери

Кондиціонери Детальніше

Холодильні установки

Холодильні установки Детальніше

НАШІ ПОСЛУГИ

ПОЗИЦІОНУВАННЯ

Головною цінністю для нас є надійні партнерські відносини з клієнтами, дилерами та постачальниками, тому ми з упевненістю дивимося у негайний день. Ми завжди чесні зі своїми клієнтами та прагнемо, щоб перше звернення переростало у довгострокову співпрацю, побудовану на взаємній повазі та довірі. Ми робимо все, щоб спростити бізнес з нами. Ми повністю віддаємося улюбленій справі та вкладаємо частку своєї душі в нашу роботу. Завершення кожного нового проекту приносить нам радість та гордість за виконану роботу. Ми суворо дотримуємося взятих на себе зобов'язань, тому що цінуємо свою репутацію. Ми заохочуємо та підтримуємо постійне навчання наших фахівців для розширення наших знань та можливостей. Наші цінності: якість послуг; ефективність роботи; відповідальність; турбота про клієнта; інвестиції у розвиток співробітників.

ЯКІСТЬ ПОНАД УСЕ
ЯКІСТЬ ПОНАД УСЕ

Ми виконуємо роботу як для себе і хочемо, щоб наші клієнти поверталися до нас.

ПРАЦЮЄМО НА РЕЗУЛЬТАТ
ПРАЦЮЄМО НА РЕЗУЛЬТАТ

Ми завжди доводимо справу до кінця з огляду на всі побажання запити наших клієнтів


ЦІНУЄМО ЧАС КЛІЄНТА
ЦІНУЄМО ЧАС КЛІЄНТА

Ми ніколи не зволікаємо з термінами і завжди закінчуємо роботу вчасно

ДИВИМОСЬ В МАЙБУТНЄ
ДИВИМОСЬ В МАЙБУТНЄ

Ми хочемо, щоб нас сприймали як професіоналів, тому в роботу вкладаємо душу


Записатися на сервіс

Сообщение об успешном запуске / ошибке
Графік роботи
  • Понеділок 09:00 - 18:00
  • Вівторок 09:00 - 18:00
  • Середа 09:00 - 18:00
  • Четвер 09:00 - 18:00
  • П'ятниця 09:00 - 18:00
  • Субота 09:00 - 13:00
  • Неділя Вихідний

Фотогалерея

Відгуки

Залишити відгук