ПРО КОМПАНІЮ

ПРО КОМПАНІЮ

ТОВ «Герук і К» є лідером українського ринку в галузі оптового продажу та сервісного обслуговування кліматичних систем на всіх видах транспорту. Фірма була заснована у 1995 році та стала родоначальником напряму «автономні обігрівачі» в Україні. До 2011 року компанія була генеральним представником німецького концерну Eberspaecher GmbH&Co.KG та найбільшим імпортером опалювальних систем. За роки успішної роботи «Герук і К» створила розвинену дилерську мережу з більш ніж 200 партнерських сервісних станцій та навчила близько 500 спеціалістів автосервісів України, Білорусі, Молдови, Грузії, Росії із встановлення, обслуговування та ремонту автономних обігрівачів німецького виробництва. ТОВ «Герук і К» здійснює постійний технічний супровід «продаж-установка-гарантія-сервіс», а також надає партнерам дилерської мережі технічну та консультаційну підтримку.

У 2011 році компанія відкрила свій власний сервісний центр із зручним під'їздом вантажних автомобілів; теплими та просторими боксами; сучасним діагностичним обладнанням та спецінструментом; великим складом оригінальних запасних частин та широким асортиментом обігрівачів та передпускових підігрівачів ТМ Eberspächer, Webasto, Spheros, Belief, Planar. СТО надає повний спектр кваліфікованих послуг: підбір та монтаж нового кліматичного обладнання на будь-який автотранспорт, гарантійне та післягарантійне обслуговування, діагностику та усунення несправностей, комплексний ремонт систем обігріву та охолодження транспортних засобів. Кваліфікацію фахівців сервісу підтверджено наявністю дипломів та сертифікатів.

ТОВ «Герук і К» дбає про свою репутацію як надійного партнера з бізнесу та відповідального постачальника. Головне в компанії - це команда професіоналів, яка гарантує високу якість послуг, оптимальні ціни та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Багаторічний досвід роботи, постійне підвищення рівня кваліфікації фахівців автосервісу, наявність унікального діагностичного обладнання дозволяють компанії займати лідируючі позиції сегмента ринку «автоклімату» та здійснювати різні за складністю технічні рішення щодо обігріву, охолодження та вентиляції транспортних засобів.

Ми вдячні нашим дилерам за довіру та багаторічне партнерство! А для нових клієнтів ми завжди відкриті до діалогу та раді новій співпраці!

З повагою колектив компанії «Герук і К».

УСТАНОВКА

Проводимо встановлення автономних обігрівачів, підігрівачів дизельного палива, кондиціонерів та холодильного обладнання з підтримкою заводської гарантії. Багатий досвід установок забезпечує надійність та якість монтажу, а також дозволяє виконувати найскладніші роботи.

ДІАГНОСТИКА

За допомогою фірмових діагностичних приладів проводимо комп'ютерну діагностику кліматичних систем на легкових та вантажних автомобілях, автобусах та спецтехніці. З максимальною точністю встановлюємо причину несправності та у найкоротші терміни усуваємо її.

РЕМОНТ

Великий склад запасних частин та витратних матеріалів дозволяють здійснювати терміновий ремонт опалювачів, кондиціонерів та холодильних установок. Використовуємо оригінальні запчастини, надаємо дилерські ціни, здійснюємо оперативне постачання відсутніх деталей «на замовлення».

ОБСЛУГОВУВАННЯ

Пропонуємо весь спектр послуг з гарантійного та післягарантійного обслуговування кліматичного обладнання. Підтримуємо високу якість обслуговування, оперативність виконання робіт та прийнятні ціни на ремонт. Прагнемо забезпечити максимальний комфорт для кожного клієнта СТО.

Історія нашої компанії

 • 1

  1995

  Заснування компанії «Герук».

 • 2

  1996

  Укладено контракт із J.Eberspaecher GmbH&Co.KG (Німеччина), отримано статус генерального представника продукції ТМ Eberspaecher в Україні.

 • 3

  2000

  Перша участь у Київському міжнародному автосалоні SIAʼ2000.

 • 4

  2001

  Організація та проведення перших, надалі щорічних, курсів навчання фахівців сервісних станцій із встановлення, обслуговування та ремонту автономних обігрівачів.

 • 5

  2004

  Придбання та облаштування власної офісної будівлі з навчальним центром підготовки фахівців та складом запасних частин та готової продукції.

 • 6

  2006

  Розробка та початок виробництва паливних баків до автономних обігрівачів.

 • 7

  2010

  Розробка власного комп'ютерного стенду для діагностики всіх типів автономних обігрівачів.

 • 8

  2010

  Проведення курсів навчання для фахівців вантажного сервісу у місті Тбілісі (Грузія).

 • 9

  2011

  Відкриття в місті Черкаси власного сервісного центру європейського рівня, що спеціалізується на встановленні, ремонті та обслуговуванні кліматичних систем на всіх видах транспорту.

 • 10

  2012

  Підписання угоди з Webasto Thermo & Comfort Ukraine», отримано статус офіційного дистриб'ютора та сервіс-партнера продукції ТМ Webasto в Україні.

 • 11

  2013

  Початок співпраці з BAŞKURT MOTOR ve KABLO SANAYİ A.Ş. (Туреччина) щодо постачання конвекторного типу ТМ BAŞKURT.

 • 12

  2013

  Організація та проведення міжнародних курсів навчання для іноземних спеціалістів автосервісів.

 • 13

  2014

  Підписання угоди з "JP China Trade Int'L Co., LTD" (Китай), отримано статус дистриб'ютора автономних обігрівачів ТМ Belief в Україні.

 • 14

  2015

  Компанія відзначає 20-річний ювілей.

 • 15

  2020

  Компанія святкує 25-річчя!